Sprawdź ranking najlepszych tabletek na włosy! TOP produkty. Opinie.


Sklepy i apteki oferują bardzo duży wybór produktów, które wspierają wzrost, przeciwdziałają wypadaniu oraz wzmacniają kondycję włosów.

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy poniższy ranking, w którym dokładnie przyjrzeliśmy się zawartości produktów, ich składom oraz jakości zastosowanych komponentów.

W rankingu szczególnie skupiliśmy się na:

  • ilości składników aktywnych i zastosowanych porcjach,
  • jakości składników aktywnych i czy w składzie są standaryzowane ekstrakty roślinne.

Upewniliśmy się też:

  • czy skuteczność składników została potwierdzona badaniami naukowymi,
  • czy jest to produkt o czystym składzie, bez chemicznych barwników i wypełniaczy,
  • czy zawiera opatentowane (brandowe) składniki aktywne,
  • czy jest odpowiedni dla wegan.

Najlepsze tabletki na włosy wg rankingu jakościowego:

ProduktIDBSOCV
Grinday Look Up
Vitapil
Hairvity
Skrzypovita
Hair Care Panda
Belissa
Biotebal
Kerabione
Biotynox

I – ilość składników aktywnych
D – porcja składników aktywnych
B – badania naukowe
S – standaryzacja
O – opatentowane składniki aktywne
C – czysty skład, bez sztucznych dodatków
V – dla wegan


Suplement diety zawiera dużą ilości składników aktywnych w sporych porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Czysty skład, bez chemicznych dodatków w formule wegańskiej.


Vitapil

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą. Odpowiedni dla wegan.


Hairvity

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Skrzypovita

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Hair Care Panda

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.